ogłoszenie - JAK PISAĆ

       

Pokrewne


Tetate i marketing internetowy, czyli jak w sieci zaistnieć

No więc mam wszystko u siebie, z koszulek jest jedna M, trochę XL i najwięcej (L) :D, S i M nie zamawialiśmy bo jangi i tak zawsze brali XLki :D

Smycze są w jednym rozmiarze :))

Kto chętny pisać na priv na forum, ewentualnie na gg/tel jak ktoś ma.

Podrzucę dziś jeszcze po trochę wszystkiego do zaprzyjaźnionego kiosku gdzie zawsze będzie można podejść i ugadam się z kimś z gorszej strony wielkiej wody żeby miał część u siebie żebyście drodzy mieszkańcy gorszej części miasta nie musieli przeprawiać do mnie przez rzekę po odbiór :D

W domu nie za często jestem więc się jakoś będziemy indywidualnie umawiać, ewentualnie, raz na jakiś czas dam ogłoszenie kiedy i gdzie się pojawię z większą ilością jak by ktoś chciał kupić.

Smyczki po 10 zł, koszulki po 20 zł, kasa od razu, nie ma żadnych "wezmę dla ziomka i jutro doniosę" itp.


Ja w ogóle nie mam nieprzeczytanych postów..
Po opublikowaniu ogłoszenia jakoś mało postów. Chyba wszyscy się wystraszyli, że ich pobanuję . Ale może ktoś jednak postanowi coś napisać (właściwie to sama powinnam coś napisać, ale jak narazie nie przychodzi mi nic mądrego do głowy).

wszelkie ogłoszenia tego typu proszę zamieszczać w?a?nie w tym miejscu. za pisanie w temacie innym niż ten o prośbach dotyczących styli będę ostrzeżenia, będę również w przypadku gdy dany styl został przerobiony, a komuś po prostu nie będzie się chciało szukać. przypominam o kulturze i precyzji wypowiedzi. przykladowy topic ma wygladac tak (konieczna nazwa, link do stylu):

NazwaStylu
witam,
poszukuję stylu NazwaStylu. Czy mógłby mi ktoś go zrobić ew. oferuj? co?/nico? w zamian.
z góry dziękuję.
link do stylu

Malina więc w nowym dobrym domku:)

dziewczyny (Rybcia, Vitka) na pierwszej stronie napisałyście, że Brunon ma 2 lata. Według mnie jest jednak troszkę;) starszy. Ludzie przychodzą i tak trochę są zdziwieni;) Trzeba to sprawdzić.
Acha- ogłoszenia od teraz już tylko na schronisko, w każdym razie nie na mnie.

tutaj jest ogloszona Ela. no i dziewczyny z molosów tez ją oglaszają.
http://www.forum.**********/showthread.php?t=19028

(w gwiazdki trzeba wpisac molosy:))
aaa nie wchodzi. na molosach- na dogach i tam na adopcjach ma swój wątek (założony przeze Charly). można czasem zdjęcia wkleić albo tez coś napisać;)

Słuchajcie niestety cały czas pojawiają się ogłoszenia o "rasowych" grzywaczach ale jedno mnie powaliło jest i na allegro i alegratce.Na allegro jest wystawiona na tego łysego szczeniaczka normalna licytacja.Piszę,bo moze ktoś z was zna osbę,która poszukuje psiaka i uchroniła by ta małą bidę od pseudohodowli bo cena baaardzo kusząca:shake:

piękne zakończenie psiej tułaczki, cudowne zdjęcia, wspaniałe ciotki.
Po raz pierwszy odkąd jestem na dogomani jestem szczęsliwa, że nie zdążyłam wkleic na wątek swojego tekstu do ogłoszeń na allegro o który prosiła Dogo07. Obym jak najmniej musiała takich pisać.
Rokitek , krótko byłam na twoim wątku ale to wystarczyło aby związać sie emocjonalnie ( bo inaczej nie umiem) z toba psinko i cieszę sie teraz jak dziecko. Powodzenia piesku, co najgorsze masz juz za sobą.:loveu::loveu:

Cytat:
A ja mam pytanie. Co jest z działem bazar że nie chcecie tam zamiesczać ogłoszeń sprzedam?
Wiesz co, w moim przypadku doskonale wiedziałem o jego istnieniu, nie byłem jednak świadomy, że teraz tylko tam można, a napisałem tu ponieważ myslę, że panuje przeświadczenie, że na Bazar mało kto zagląda. Zwłaszcza sprzedając np. model. Mała sznasa, że osoba niewiedząca nic na temat modeli w 1:18 czy jakichkolwiek kupi taki model więc piszesz ogłoszenie w dziale skupiającym odpowiednich ludzi, zwłaszcza, że część potencjalnych zainteresowanych może wogóle tam nie zaglądać skupiająć sie jedynie na okręślonych wątkach takich jak ten naprzykład ;) Niemniej dział jest po to żeby pisać w nim swoje ogłoszenia, temu jest dedykowany wiec doskonale rozumiem edycję Dj-a.
Pozdrawiam

A co do Urraco, ja rownież będę sie przymierzał po nowym roku do niebieskiego ;)


 
Cytat:
"DOMYKANIE SZYB W KLUCZYKU" czy to nie brzmi znajomo. Zdaje się że ten frajer zrobił sobie chwilę wolnego i teraz uderzył znowu. No, a policja jajka maluje i nie ma czasu do otomoto napisać, żeby ogłoszenie zablokować. jaja jak berety!

Dot.: Jak dodawać fotki do ogłoszeń ? Dla mnie to czarna magia ,
  Cytat:
Napisane przez Idiaminka (Wiadomość 5076951) moze znajdzie sie dobra dusza , która powie mi krok po kroku lub odeśle do jakiegoś linka.:D Zacznijmy od naprostszego :) Czyli od czytania zawartości okienka ;)

W trakcie pisania kliknij w Zaawansowane opcje i dokładnie przeczytaj zawartość ekranu :)


  Jasne Aldonko, że nie rozdaje, bo z reguły w hodowlę wkłada wiele serca, wiedzy, poświęcenia, że o kasie nie wspomnę! :yes:
Pan z ogłoszenia ma psa i sukę, których oczywiście przypadkiem nie upilnował. :melodramatic: Nie wiem jak Ty, ale ja widzę zasadniczą różnicę i śmiem w dodatku twierdzić, że jeśli faktycznie było jak pisze i jest miłośnikiem to powinien te kundelki porozdawać, a nie sprzedawać po pięć stówek... :scratchchin:

1) Zakładając ogłoszenie należy podać dokładny opis, zdjęcia i cenę sprzedawanego przedmiotu,
2) Podając tylko linka do np. allegro również należy podać cenę (Kup teraz lub wywoławcza z aukcji),
3) Zabronione jest prowadzenie dyskusji (w szczególności nt. ceny towaru) - dozwolone są jedynie wypowiedzi dotyczące sprzedawanego przedmiotu oraz wskazujące na niezgodność przedmiotu z jego faktyczną specyfikacją lub przeznaczeniem,
4) Prawo pierwokupu przysługuje osobie, która jako pierwsza dokonała rezerwacji (w treści postu należy umieścić słowo rezerwuję bądź rezerwacja). Jako rezerwację nie jest uznawane pytanie np. o dodatkowe zdjęcia,
5) Kupujący jest zobowiązany podjąć decyzję zakupu zarezerwowanego przedmiotu w ciągu 24 godzin, w przeciwnym wypadku prawo kupna przechodzi na następną osobę w kolejce (w szczególnych przypadkach np. brak kontaktu ze sprzedającym, czas ten może ulec wydłużeniu),
6) Jeżeli sprzedawca decyduje się na sprzedaż poprzez Allegro/GG/PW/mail/tel/itp. powinien BEZWZGLĘDNIE zaznaczyć w ogłoszeniu brak rezerwacji !,
7) Posty niezgodne z regulaminem będą kasowane, a ich autor upomniany ostrzeżeniem.
8) Jeśli dana osoba zainteresowana kupnem sprzedawanego przedmiotu, po wcześniejszej rezerwacji, rezygnuje z kupna, tę informację należy również napisać w odpowiednim temacie sprzedawanego przedmiotu.
9) Po sprzedaży przedmiotu uprasza się autora o umieszczenie odpowiedniej informacji w danym temacie.
10) Wszelkie przypadki "podkupowania", lub inne sposoby na obejście ustalonej kolejności będą karane ostrzeżeniem.
11) W sytuacjach spornych może ingerować Zarząd w porozumieniu z autorem ogłoszenia.
13) Strefa34 nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszenia oraz jakość oferowanych w dziale Giełda towarów.Sitedesign by AltusUmbrae.